co u nas:

listopad 2013Istanbul Design Week
Zapraszamy na wystawę Glass&Cup. Polish Design Stories zaprezentowaną w Istambule w czasie Istanbul Design Week. Wystawa zorganizowana przez Instytut Adama Mickiewicza i Zamek Cieszyn we współpracy z Fundacją Fly with Art jest zapowiedzią projektu "Szklanka i filiżanka. 90 lat historii", który zostanie zaprezentowany w czasie 9. Urodzin Zamku Cieszyn.
Katalog do pobrania: http://issuu.com/glassandcupexhibition/docs/glass_cup-catalogue

kwiecień 2013Polish Design in Milan
Już za parę dni rozpoczyna się kolejna edycja Cosmit â Salone Internazionale del Mobile, największych na świecie targów designu. To tam Łódź Design Festival pokaże wystawę must have from Poland podczas której będzie można zobaczyć między innym naszą misę MOON. Zapraszamy serdecznie.

październik 2012UNPOLISHED / BUKARESZT
Tym razem zapraszamy na wystawę UNPOLISHED â YOUNG DESIGN FROM POLAND do Bukaresztu gdzie można obejrzeć talerze Cream.
Więcej informacji na stronie: www.unpolished.pl/

sierpień 2012Misa Moon wyróżniona na MUST HAVE
Misa Moon została wyróżniona w plebiscycie must have na Lodz Design Festival 2012 !!! Zapraszamy na wystawę MUST HAVE do Łodzi gdzie misa będzie prezentowana podczas festiwalu od 18-28 października 2012.
link: www.lodzdesign.com/2012/wystawy/must-have/

lipiec 2012witajcie na naszej nowej stronie
Tomku dzięki!!!

sierpień 2011talerze cream w Amaro Atelier
koncept - restauracja

lipiec 2010Wrocław - Dizajn udomowiony
bootic polskich projektantów

październik 2009Łódź - Lodz design
wystawa NON OBJECT IVE

luty 2008Frankfurt am Main - Ambiente
wystawa TALENTS

o mopsdesign

Od samego początku tworzymy w duchu crafdesignu i mimo tego że porcelana jest wymagającym i kapryśnym materiałem to po wielu próbach w końcu przychodzi taki dzień, w którym wyjmujemy z pieca dokładnie to, co było naszym zamysłem.

Dlatego mopsdesign to dobre wzornictwo połączone z rzemieślniczą pasją.

Produkty mopsdesign są wykonywane z porcelany, a dzięki współczesnej technologii wypalamy je w piecu o wysokiej klasie energooszczędności. Kładąc nacisk na jakość, nasze naczynia spełnią wymogi wyrobu fabrycznego - porcelana osiąga wysoki spiek, jest twarda, nienasiąkliwa a dekoracje są odporne na mycie w zmywarkach oraz podgrzewanie w mikrofalówkach.